Exkluzivní prodej RD 4+1/G (1234 m2) U Potůčku, Jenišov u Karlových Varů

Evidenční číslo: 675
Typ: Samostatně stojící
Adresa: U Potůčku, Pod Rohem, Jenišov, Karlovy Vary
Cena: 13 900 000Kč
13 900 000Kč

Nemovitosti

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízím k prodeji rodinný domek o jednom nadzemním podlaží a podkroví, kde součástí 1NP je prostorná garáž. Objekt tvoří 4 pokoje, kuchyň, špajz, 3 šatny, 3 koupelny, garáž a 2 balkony (viz foto a projektová dokumentace), je řešen jako zděná stavba, kde jsou jako materiál použity keramické tvárnice Supertherm. Domek je tvarově řešen poměrně jednoduše, jako obdélník, ale střešní konstrukce tento monoblok proporčně rozděluje. Zastřešení je řešeno dvojicí polovalbových střech, které jsou k sobě navzájem kolmé, kdy jedna k druhé je výškově rozdílná, což přispívá k pozitivnějšímu vnímání jako celku. Jako střešní krytina je použita betonová taška Tondach. Oplechování a klempířské výrobky jsou s vysoce kvalitního titanzinku.

Poměrně velké použití francouzských oken a dveří navozuje prostorné propojení s exteriérem a v neposlední řadě slouží jako velmi vhodný způsob zajištění přirozeného světla v interiéru.

Vytápění domu je ústřední s plynovým turbokotlem. Dále je zde možnost vytápění krbem umístěním v 1NP s výdechy i v podkrovní části. Objekt je napojen na veškeré inženýrské sítě. Místnosti jsou přirozeně odvětrávány nasávacími a výdechovými otvory.

Dominantou 1NP je prostorná obytná místnost s krbem a kuchyní, linka včetně spotřebičů (lednice, varná deska, trouba, kávovar, mikrovln. trouba), dále se zde nachází moderní koupelna s toaletou a sprchovým koutem, šatna, technická místnost, vstupní chodba - přední a zadní východ.

Přístup do podkroví zajišťuje kvalitní dřevěné schodiště, nachází se zde tři obytné místnosti z nichž jedna má svou soukromou koupelnu s toaletou, dále hlavní koupelna s masážní vanou, sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou. Interiér domu je celkově velice vkusně a moderně řešen, jak dispozičně, tak ze jména kvalitou a barevností použitých materiálů.

Zahrada je kombinací zatravněných ploch, záhonů, skalek, vzrostlích stromů, které jsou tvořeny ve třech kaskádách, kde je ve spodní části vsazeno jezírko s rybami. Dále se na pozemku nachází zahradní domek, který umožňuje uložení zahradního nábytku, sekačky a pod. Zahrada má vlastní zavlažování. Celkový projekt pozemku a osazovací plán je též přílohou inzerce

Dům se nachází na okraji Karlových Varů ve vyhledávané lokalitě Jenišov s krásným výhledem na panorama Krušných hor a tohoto lázeňského města

Velice doporučuji klientům se zájmem o koupi nemovitosti, kteří hledají komfort a praktičnost s možností dotvoření detailů. Pro více informací mě neváhejte kontaktovat.

Základní info

Umístění: Klidná část obce
Typ objektu: Samostatně stojící
Konstrukce: Cihlová
Adresa: U Potůčku, Pod Rohem, Jenišov, Karlovy Vary
Cena obsahuje včetně právního servisu, s poplatky, s provizí RK

Plochy

Plocha zastavená: 146m2
Plocha zahrady: 1088m2

Počty místností, umístění

Počet místností: 9
Počet koupelen: 3
Počet garáží: 1
Počet parkovacích míst: 2
Počet nebytových prostor: 4
Počet pokojů: 4
Počet NP: 2
Typ objektu: patrový

Vybavení objektu

Zařízeno nábytkem, Bytové jádro zděné, Zařízeno částečně nábytkem, Zahrada, Parkování, Garáž, Terasa, Balkon

Inženýrské sítě

Kanalizace, Voda, pitná, Internet, Plyn, TV satelit, Telefon

Charakteristika objektu

Bydlení pro rodiny, Novostavba

Dopravní dostupnost

Autobus, Dálnice, MHD, Silnice, Vlak

Vybavenost v okolí

Kompletní síť obchodů a služeb, Supermarket, Zdravotnická zařízení, Úřady, Školka, Škola, Pošta

Charakter okolí objektu

Obytná,Obchodní a obytná

Další údaje

Zdroj vody:

Dálkový vodovod

Telekomunikace:

Telefon, Ostatní, Satelit, Internet

Přístupová cesta:

Zpevněná, Asfaltová

Odpad, kanalizace:

Veřejná kanalizace

Plyn:

Plynovod

Typ vytápění objektu:

Lokální tuhá paliva, Ústrední plynové

Máte otázku?

Kde inzerujeme?